marketing-direkt.eu

Edek 08.02.2021

# 7.1 - Złoty podział

Polecane: internet domowy wrocław

Jedną z najbardziej wpływowych postaci mody jest niemiecko-żydowska ikona mody, Georg Wilhelm Kenan (1890-1954). Ta polsko-żydowska ikona stworzyła tzw. "Złoty podział". Zgodnie ze złotą zasadą, którą przestrzegał, dwie trzecie jednej powinno być białe, a pozostała jedna trzecia kolorowa.

Złota zasada

Formuła została nazwana na cześć niemieckiego chemika Josepha Sobela. Zawierał wzór: \ mbox main pkg 1.0.1- \ mbox main pkg. 0.5. Stosunek ten był utrzymywany w odpowiedni sposób, na który wpływ miały wpływy radzieckie i był wynikiem żydowskich wartości modowych i przekonań politycznych.

W wyniku tego projektu, stosunek ten stał się bardzo popularny w modzie, co z kolei zaowocowało rozwojem mody we współczesnej Europie.

Złota reguła stała się też podstawą mody na modę nowego tysiąclecia, a wtedy wcale nie była modna, ale ze złotym podziałem związała się silna kultura w modzie.

Dziś złoty podział jest nadal szanowanym na całym świecie symbolem mody i jednym z najważniejszych i najbardziej uniwersalnych w modzie. To uniwersalny i uniwersalny sposób pomiaru sukcesu firmy, osoby, produktu lub po prostu ich wizerunku.

Bogato zdobiony sklep detaliczny, który sprzedaje i zbiera modowe produkty modowe, jest wizytówką marki firmy. Chcąc kupić odpowiednią modę, czy to zegarek, czy czapkę, sięgamy po odpowiedni sklep z myślą o zakupie przez Internet lub telefon. Złoty podział, jako symbol dobrego smaku, jest tutaj najwłaściwszym wyborem.

Polecane: szybki internet częstochowa

Polecane: światłowody białystok

Tagi: który, złota, podział polityczny europy test, podział majątku po rozwodzie, podział dysku, podział proporcjonalny, podział pdf na strony,